Föremål som liknar spegel NK

Vi hittade över 130 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8233 Spegel
    omkring 1900 cm, yttermått inklusive ram: 45x72 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 1 april 2024
  • 8235 Spegel
    Förgylld ram, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
    Såld: 150 kr

    Såldes den 1 april 2024
  • 8133 Spegellampett
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 1 april 2024
  • 3122 Spegel
    Såld: 300 kr

    Såldes den 29 maj 2023
  • 4015 Spegel
    Tenn, 1920-/30-tal, yttermått inklusive ram: 46x29 cm
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 6 mars 2023
  • 3319 Spegel
    Såld: 100 kr

    Såldes den 27 februari 2023